1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota dostawcza - niezawodne rozwiązanie dla Twojego biznesu

toyota dostawcza

Toyota, choć znana jest przede wszystkim z niezawodnych aut osobowych, w swojej ofercie posiada również rozwiązania dla biznesu. Mowa tu o Toyota Professional - segmencie pojazdów dostawczych i minivanów, które dopasowane są do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Stworzone do pracy i niezwykle komfortowe, sprostają każdemu zadaniu. Sprawdź, na które modele warto postawić!

Toyota: samochody dostawcze o najwyższej jakości na polskim rynku

Samochody dostawcze marki Toyota to różnorodność i wszechstronność. Zapewniają przestrzeń i komfort, doskonałe osiągi oraz bogate wyposażenie, doskonale nadając się do codziennej pracy. Szeroki wybór modeli pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie - sprawdź dostępne rozwiązania i wybierz takie, które docenią najlepsi pracownicy!

Toyota Proace i Proace City - gwarancja niezawodności

Toyota Proace to van stworzony do pracy w najcięższych warunkach. Dostępność w 3 wersji nadwozia, możliwość zastosowania szeregu konfiguracji drzwi tylnych i bocznych, a także nieskończenie wiele możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej, to tylko niektóre z jego zalet. Posiada ładowność do 1400 kg oraz bardzo dużą przestrzeń ładunkową (od 4,6 m3  do 6,1 m3).

W ofercie Toyoty dostępne są też mniejszy i zwinniejszy dostawczak Toyota Proace City, samochody osobowe Proace Verso i Proace City Verso, a także model elektryczny Proace Electric.

Toyota Hilux - pokonaj każdą trasę

Toyota Hilux, to model terenowego samochodu dostawczego z nadwoziem typu pick-up, który oferowany jest od 1968 roku. W swojej nowej, zachwycającej odsłonie oferuje jeszcze bardziej wytrzymałą konstrukcję oraz większą moc (204KM). Został przetestowany w najbardziej ekstremalnych warunkach, dzięki czemu pokona każdą trasę, a dzięki odpowiedniej długości nadwozia sprawdzi się doskonale, jako samochód użytkowy w wielu firmach.

Nowy Hilux, to także rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu - posiada wygodne i przestronne wnętrze, wyposażone w najnowsze technologie, a do tego doskonale się prowadzi!

Toyota Hiace i Toyota Dyna - używane samochody dla biznesu

Szeroka gama samochodów dostawczych Toyoty sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Możesz zainwestować nie tylko w najnowsze modele, ale również skorzystać z legendarnych pojazdów - Toyota Hiace oraz Dyna. Te niezawodne dostawczaki sprawdzą się w każdej firmie!

Wybierz swój model i sprawdź atrakcyjne formy finansowania dla firm!

Toyota, to niezawodne samochody dostawcze, nawet 1 000 000 km gwarancji, a także atrakcyjne formy finansowania. Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również 2 inne opcje dla Klientów biznesowych - wynajem oraz leasing. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zarówno małych firm, jak też największych przedsiębiorstw, które pragną wzmocnić swoją flotę pojazdów.

Umów jazdę próbną i przekonaj się, że realizacja zadań może przebiegać w dużo lepszych warunkach!

Autor: Piotr Czernecki