1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

O firmie

O firmie Toyota OkęcieNaszym klientom proponujemy najwyższej jakości usługi obejmujące sprzedaż i wynajem samochodów, atrakcyjne ubezpieczenia, a także kompleksowe naprawy blacharskie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak wysokie są oczekiwania naszych klientów. Salon Toyota Okęcie to miejsce, w którym czekają na Państwa nowe, niezawodne i nowoczesne samochody, a także używane Toyoty w doskonałym stanie technicznym i atrakcyjnych cenach.

Prowadzimy również profesjonalny serwis samochodów marki Toyota w Warszawie, w którym wykonujemy między innymi naprawy blacharskie oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nad jakością wszystkich prac czuwa wykwalifikowana i kompetentna kadra wyspecjalizowanych pracowników, dysponująca odpowiednim wyposażeniem technicznym.

Nowoczesny salon Toyota w Warszawie to miejsce, w którym nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy i rozwiązanie na miarę ich potrzeb. Używane Toyoty w korzystnych cenach, serwis, możliwość skorzystania z samochodów testowych - to tylko część naszych propozycji. Naszym Klientom staramy się zapewnić profesjonalną obsługę, której celem jest ich pełna satysfakcja oraz całkowite zadowolenie.

Zapraszamy do współpracy.


Nasz adres:

Toyota Okęcie
Al. Krakowska 204
02-219 Warszawa Okęcie (Włochy)