1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Elektryczna Toyota bZ4X z 2023 roku produkcji już od 204 900 zł
20 listopada 2023

Toyota bZ4X z roku produkcji 2023 dostępna już od 204 900 zł

Elektryczna Toyota bZ4X z roku produkcji 2023 ma teraz nową niższą cenę, a podczas trwającej właśnie wyprzedaży można w sumie zyskać nawet do 42 tys. zł. Kupując ten model można ponadto skorzystać z programu dopłat „Mój elektryk” oraz z atrakcyjnego finansowania w ramach programu KINTO ONE.

Pierwsza w Polsce elektryczna Toyota dostępna jest z dwoma różnymi rodzajami napędu. Pierwszy z nich to napęd na przód o mocy 204 KM, a drugi to innowacyjny napęd na cztery koła XMODE o mocy 218 KM. Samochód jest wyposażony w wysokiej jakości baterię litowo-jonową o pojemności 71,4 kWh brutto (64 kWh netto), dzięki której można pokonać odległość do 512 km w wersji z napędem na przód oraz do 461 km w wersji 4x4 (norma WLTP). Szybkie ładowanie do 80% trwa zaledwie 30 minut i jest możliwe przy użyciu ładowarki o mocy szczytowej 150 kW (CCS2).

Bateria Toyoty jest objęta gwarancją fabryczną na 8 lat lub 160 000 kilometrów przebiegu, co jest potwierdzeniem jej najwyższej jakości i trwałości. Dodatkowo program Extended Battery Care może rozszerzyć tę ochronę do 10 lat i miliona kilometrów, pod warunkiem regularnych corocznych przeglądów baterii.

Wyprzedaż modeli z rocznika 2023 spowodowała, że Toyota bZ4X jest teraz dostępna nawet o 42 tys. zł taniej. Istnieje także możliwość finansowania samochodu poprzez usługę KINTO ONE oferującą atrakcyjne miesięczne raty zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, oraz skorzystania z programu dopłat do aut elektrycznych „Mój elektryk”. Toyota bZ4X posiada trzy wersje wyposażenia: Comfort, Prestige oraz Executive, a także w 11 różnych kolorach nadwozia, w tym 5 dwukolorowych malowaniach. Każdy klient otrzymuje dodatkowo bezpłatnie kabel do ładowania o długości 7,5 m (Typ2) z pokrowcem, praktyczne nakładki progowe oraz eleganckie dywaniki welurowe.

Rabat na Toyotę bZ4X do 42 tys. zł

Podczas wyprzedaży Toyota bZ4X Comfort z napędem na przód dostępna jest teraz za 204 900 zł, co oznacza 42 tys. zł rabatu w porównaniu do ceny katalogowej. W ofercie Leasingu KINTO ONE dla firm miesięczna rata wynosi 1236 zł netto, natomiast w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE sięga 1520 zł brutto. W obu przypadkach uwzględniono dopłatę z programu „Mój elektryk”.

W standardowym wyposażeniu elektrycznej Toyoty bZ4X Comfort znajdują się 18" felgi aluminiowe, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, światła główne oraz światła do jazdy dziennej w technologii LED. Dodatkowo samochód posiada kamerę cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi oraz system multimedialny Toyota Smart Connect z 8" kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją Connected z mapami online oraz 4-letnią transmisją danych. Bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy zapewniają systemy Toyota T-Mate, w tym trzecia generacja Toyota Safety Sense z możliwością aktualizacji online.

Wersja Prestige już od 221 900 zł

Toyota bZ4X w wersji Prestige jest teraz dostępna od 221 900 zł z napędem na przednią oś lub od 235 900 zł z napędem XMODE. Miesięczna rata w Leasingu KINTO ONE, z uwzględnieniem dopłaty z programu „Mój elektryk”, rozpoczyna się od 1512 zł netto, natomiast w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE wynosi od 1860 zł brutto. Ta ekskluzywna wersja oferuje tapicerkę materiałową z elementami skóry syntetycznej, podgrzewane fotele, kierownicę oraz wycieraczki przedniej szyby, a także elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, stację do bezprzewodowego ładowania telefonów oraz 12,3" ekran systemu Toyota Smart Connect z nawigacją online i offline.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia pakietu Tech za 3000 zł, w którym znajdziemy kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, system monitorowania martwego pola w lusterkach BSM, asystenta bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA), monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), a także kamerę monitorującą kierowcę (DCM).

Najwyższa wersja Executive od 242 900 zł

Wersja Executive Toyoty bZ4X wyróżnia się 20" felgami aluminiowymi, tapicerką ze skóry syntetycznej, wentylowanymi fotelami przednimi, kamerą monitorującą kierowcę (DCM), zaawansowanym asystentem parkowania Toyota Teammate Advanced Park, monitorem panoramicznym z systemem kamer 360 stopni (PVM), panoramicznym dachem, dwukolorowym malowaniem nadwozia oraz systemem monitorowania martwego pola w lusterkach BSM. Cena tej bogato wyposażonej Toyoty bZ4X zaczyna się od 242 900 zł z przednim napędem lub od 256 900 zł z napędem XMODE. W ramach Leasingu KINTO ONE dla firm miesięczna rata wynosi 1815 zł netto, natomiast w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE – 2232 zł brutto. W obu przypadkach uwzględniono dopłatę z programu „Mój elektryk”.

Cennik Toyoty bZ4X