1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Naprawy blacharsko-lakiernicze i powypadkowe Toyota

PRZEJDŹ DO:

Zgłoszenie szkody

Naprawy Smart

W przypadku szkody, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszymi Doradcami Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, którzy doradzą Ci najlepszy sposób postępowania, w zależności od rodzaju zaistniałego zdarzenia.

Tel. +48 22 492 00 23; + 48 22 492 00 28; + 48 22 492 00 29

serwis@toyota-okecie.pl

Zanim rozpocznie się proces naprawy uszkodzeń, zapewnimy Ci wsparcie w zakresie weryfikacji zapisów posiadanej polisy oraz pomoc podczas zgłaszania szkody.

W razie potrzeby możemy też zaoferować pomoc w organizacji holowania, usługę door to door lub wynajem samochodu zastępczego.

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Toyota Okęcie należy do sieci serwisów, specjalizujących się w powypadkowych naprawach nadwozi samochodowych. Nasi pracownicy, dysponując pełną wiedzą specjalistyczną, technologią i dużym doświadczeniem, przywrócą Twój samochód do stanu sprzed wypadku.

Naprawy powypadkowe

Przy kolizjach z udziałem aut, uszkodzeniom ulega przede wszystkim ich nadwozie. Powypadkowe naprawy blacharki mogą być przeprowadzane na kilka sposobów, co uzależnione jest od zakresu uszkodzeń. Świadczone przez autoryzowany serwis Toyota usługi blacharsko-lakiernicze to m.in. lakierowanie elementów nadwozia, a także ich wymiana lub naprawa poprzez prostowanie w zakresie dopuszczalnym przez producenta.

Podczas poważniejszych wypadków uszkodzeniu mogą też ulec wzmocnione części pojazdu, odpowiadające za tzw. bezpieczeństwo bierne. W takiej sytuacji najlepiej wybrać sprawdzony serwis Toyota Okęcie z Warszawy, który profesjonalnie przeprowadzi wszelkie prace naprawcze. Elementy nadwozia, po wcześniejszych szczegółowych oględzinach i weryfikacji, są w ramach usług blacharsko-lakierniczych poddawane procesom wymiany/naprawy, zgodnie z technologią producenta Toyota. Od jakości ich wykonania zależy bezpieczeństwo całej konstrukcji pojazdu. Naprawa blacharki samochodowej  przeprowadzana przez autoryzowany serwis powypadkowy Toyoty, to gwarancja wysokiej jakości wykonanych prac.

Poprawki i zaawansowane naprawy lakiernicze w Warszawie przeprowadza warsztat Toyota Okęcie. Pracujący w nim specjaliści są w stanie, po poprawnym spasowaniu elementów karoserii, przeprowadzić jej lakierowanie renowacyjne tak, by kolorystycznie całe nadwozie pozostawało spójne.

Ostateczną decyzję co do zakresu koniecznych prac powinien podjąć blacharz/lakiernik, przeszkolony przez Toyotę i posiadający stosowne certyfikaty z zakresu usuwania uszkodzeń powypadkowych. Rzetelna ich ocena pozwala dobierać metody, które pozwolą odzyskać pierwotny wygląd samochodu.

Serwis powypadkowy oraz usługi SMART

Oferta naszego, zlokalizowanego w Warszawie, autoryzowanego serwisu auta marki Toyota jest kompleksowa. Dlatego też w zakresie świadczonych usług, oprócz w/w profesjonalnych samochodowych napraw powypadkowych i blacharsko-lakierniczych, oferujemy klientom dodatkowe usługi SMART.

Zadaniem doświadczonych specjalistów jest usunięcie, powstałych wgnieceń oraz zarysowań na karoserii, bez wymiany całych elementów. Serwis lakierniczy obejmuje również częściowe lakierowanie, do którego wykorzystywane są nowoczesne technologie lakiernicze. Pozwala to przywrócić wygląd pojazdu do stanu pierwotnego i daje gwarancję, trwałości lakierowanej powłoki. Naprawy lub poprawki tego typu, w tym blacharskie w technologii SMART, okazują się także niezbędne w sytuacjach, w których do uszkodzenia elementów nadwozia doszło wskutek niewielkiej kolizji, szkody parkingowej, aktu wandalizmu lub działania sił przyrody.

Pracownicy autoryzowanego serwisu blacharsko-lakierniczego Toyoty mogą przeprowadzić serwis powypadkowy wszystkich modeli aut tej japońskiej marki. Bez względu na to, czy chodzi o naprawę blacharki, poprawki lakiernicze, czy kompleksowe lakierowanie – klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz sprawną realizację zlecenia. W ofercie Toyota Okęcie z Warszawy znajdują się też usługi serwisowe dla właścicieli samochodów wyposażonych w napęd hybrydowy. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Naprawa nadwozia

Dlaczego warto naprawiać samochód w Autoryzowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym Toyota Okęcie?

  • 12-miesięczna gwarancja na naprawy,
  • samochody zastępcze,
  • usługa całościowej obsługi szkód komunikacyjnych,
  • najnowsze technologie napraw powypadkowych,
  • kompleksowa naprawa blacharsko-lakiernicza,
  • profesjonalna pomoc dedykowanego Doradcy Serwisowego,
  • możliwość odpłatnego odbioru i dostarczenia samochodu do klienta po serwisie powypadkowym.

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące napraw blacharki samochodowej i napraw lakierniczych oraz umówimy się z Tobą na dogodny dla Ciebie termin realizacji usługi.