1. Nowe samochody
 2. Zalety

PROACE CITY Verso Combi

Nadwozie Long podwójne drzwi boczne

PROACE CITY Verso - Combi - Nadwozie Long podwójne drzwi boczne
Cena
127 500 zł
 • Pełnowymiarowe koło zapasowe
 • Drzwi przesuwane z prawej i lewej strony
 • Fotel kierowcy z regulacją wysokości siedziska
6.5 litry/a
4X2
1.2 D-4T 110 KM benzyna
1 410 zł
110 KM

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota PROACE CITY Verso.
Zobacz widok 360°.

 • Styl

  Inteligentna konstrukcja

  PROACE CITY Verso to samochód, który charakteryzuje się olbrzymimi możliwościami aranżacji wnętrza, zaskakującą przestronnością i wyjątkowym komfortem podróżowania każdego z pasażerów. Wszystko to sprawia, że jazda tym autem staje się przyjemnością.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

  Szeroki wybór zaawansowanych benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych rozwijających moc od 102 do 130 KM i współpracujących z sześciobiegowymi przekładniami manualnymi lub z ośmiobiegowym automatem. Zespoły napędowe PROACE CITY VERSO, charakteryzujące się najniższą w swojej klasie emisją CO2 i wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, doskonale sprawdzą się w biznesie.

 • Elastyczne wnętrze

  Wnętrze PROACE CITY VERSO zachwyca wygodą i elastycznością. W wersji Combi i Business komfortową jazdę pasażerom w 2. rzędzie zapewnia dzielona kanapa składana w proporcjach 2/3–1/3, a w wersji Family – trzy indywidualne fotele. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, możesz wybrać opcjonalne pakiety siedzeń COMBI 7, BUSINESS 7, FAMILY 7 lub Pakiet COMFORT 7.

 • Wysoki standard bezpieczeństwa

  PROACE CITY VERSO oferuje najwyższy w swojej klasie poziom bezpieczeństwa. Pojazd jest wyposażony w wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), podstawowy lub rozszerzony system rozpoznawania znaków (RSA), system utrzymania pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy (LDA+SC) i tempomat z ogranicznikiem prędkości.

Pełen ekran Zamknij