1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Naprawy SMART Warszawa

Jest skrótem od Small and Medium Area Repair Technologies i określa grupę specyficznych technologii napraw estetycznych uszkodzeń pojazdów. Kluczowe elementy charakteryzujące naprawy SMART Repair to krótki czas oraz minimalizowanie obszaru naprawy. Systemy napraw SMART Repair znajdują swoje początki w USA jednak dość szybko stały się popularne w Europie.

Stosując tę metodę naprawy możemy usuwać zadrapania, obtarcia i pęknięcia części z tworzyw sztucznych oraz obtarcia i wgniecenia blach nadwozia jak również drobne pęknięcia przedniej szyby. Uszkodzona część nie wymaga wymiany, cena jest umiarkowana, a jakość gwarantowana przez ASO Toyota.

Przyjedź do nas, aby otrzymać kosztorys koniecznych napraw - bez żadnych zobowiązań z Twojej strony. Jeżeli z jakiegoś powodu wykonanie naprawy metodą SMART nie będzie możliwe, zaproponujemy konkurencyjna ofertę cenową na wymianę danej części.

Z przyjemnością udzielimy Ci porady i szczegółowo objaśnimy nową metodę naprawy.

Więcej informacji uzyskają Państwa dzwoniąc pod numer tel. +48 22 492 00 00 lub wysyłając e-mail na adres: serwis@toyota-okecie.pl