Lepsza przyszłość, już dziś

Na stoisku Toyoty w Genewie

Położona w sąsiedztwie ośnieżonych szczytów górskich i zapierającego dech w piersiach jeziora Genewa oferuje coroczny powiew świeżości dla wszystkich entuzjastów motoryzacji i zaspokaja ich wyszukane potrzeby. W tym roku urzekająca sceneria musi jednak ustąpić przed rewolucyjnymi autami Toyoty, a w szczególności całkowicie nowym modelem C-HR.

Debiutujący model C-HR zmienia reguły gry i wzbudza pożądanie. Jego światowa premiera to spektakl dynamiki i emocji. Ale nasz Coupe High Rider nie jest jedynym autem na stanowisku Toyoty, który przyciąga spojrzenia. Wraz z nim prezentujemy szereg ekscytujących modeli od transparentnego konceptu KIKAI, rewolucyjnej Toyoty Mirai napędzanej ogniwami paliwowymi do ciężko pracującego Proace i niezniszczalnego Hiluxa.

Dowiedz się więcej o naszych premierach:

 
Toyota C-HR 2016
 
Zmień swoje oczekiwania


Nowy model C-HR otwiera kolejny rozdział w historii marki Toyota. Jego powalający wygląd, sylwetka charakterystyczna dla modelu coupe, muskularny profil i płynne linie nadwozia połączone z wysoko umieszczoną kabiną jak w autach z segmentu SUV tworzą razem zupełnie nowy gatunek auta. C-HR został zaprojektowany z myślą o osobach, które żyją pełnią życia. Jego doskonałe właściwości jezdne i wygodna pozycja za kierownicą pozwolą jeszcze sprawniej poruszać się we współczesnym, pełnym aktywności świecie. Dowiedz się więcej i zmień swoje oczekiwania.

Toyota Kikai 2016
 
Piękno ukryte we wnętrzu


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co dzieje się pod karoserią Twojego auta podczas jazdy? Jeśli tak, masz szczęście. Wzbudzający sensację koncept KIKAI pokazuje kunszt inżynierów i całą misterną mechaniczną konstrukcję w ruchu, tak, by każdy mógł się dobrze jej przyjrzeć.

KIKAI to prawdziwy samochód koncepcyjny, więc nasi projektanci mieli wolną rękę, by w pełni wyeksponować wszystkie elementy, takie jak: chłodnica, układ kierowniczy, hamulce, zbiornik paliwa i przednie zawieszenie, które w większości przypadków ukryte jest pod karoserią. Innowacyjny rozkład trzech siedzeń wewnątrz kabiny, doskonała widoczność i świetne osiągi zapewniane przez układ hybrydowy z pewnością przemówią do tych, którzy pragną w pełni oddać się przyjemności z jazdy.

Toyota Mirai 2016
 
Mirai: przyszłość napędzana ogniwami paliwowymi, dostępna już dziś


Następnym mocnym punktem programu jest rewolucyjna Toyota Mirai napędzana ogniwami paliwowymi. Dostępna na wybranych rynkach przeciera szlaki zupełnie tak samo, jak robił to 20 lat temu model Prius, który rozpoczął hybrydową rewolucję.

Toyota Mirai napędza rewolucję aut wykorzystujących wodór, pozwala nam zgromadzić wiedzę i lepiej zrozumieć jak nasi klienci wykorzystują tę technologię w codziennym życiu. Pozwalając im cieszyć się 500 kilometrami nieprzerwanej jazdy bez emisji spalin, krótkim, trwającym od 3 do 5 minut procesem tankowania i jedynym efektem ubocznym w postaci wody wyciekającej z układu wydechowego, Mirai nie pozostawia wątpliwości, że przyszłość motoryzacji jest dostępna już dziś.

Toyota Hilux 2016
 
Twardy na zewnątrz, komfortowy w środku


Próżno szukać auta bardziej wytrzymałego od Toyoty Hilux. Kompletnie nowy model pręży swoje muskuły na naszym stoisku prezentując ulepszoną płytę podłogową, bardziej wytrzymałą przestrzeń do przewożenia ładunków i nowe zawieszenie gotowe przejeżdżać przez najgorszy rodzaj terenu oferując przy tym komfort niczym miejski SUV.

Wnętrze auta oferuje komfort, który sprawdzi się pod koniec każdego wyczerpującego dnia. Wytrzymałe materiały w połączeniu z 7’’ monitorem dotykowym systemu multimedialnego i 4,2’’ ekranem systemu TFT oferują innowacje znane z samochodów osobowych, a odświeżona gama silników, w skład której wchodzi jednostka 2,4D-4D oferuje mniejsze spalanie, większą kulturę pracy i moc do wykonywania zadań.

Toyota Proace 2016
 
Przygotowany na każdą z przygód


Po modelach radykalnych, rewolucyjnych i redefiniujących nasze pojęcie o technologii czas na model rekreacyjny – całkowicie nową Toyotę PROACE VERSO stworzoną dla osób poszukujących wygodnego, wszechstronnego i praktycznego auta. Kontynuując tradycję aut zaprojektowanych z myślą o przewożeniu większej ilości osób, nowa Toyota PROACE VERSO spełni oczekiwania zarówno przedsiębiorców jak i głów rodziny.

Dostępna w czterech wersjach wyposażenia i trzech rodzajach nadwozia nowa Toyota PROACE VERSO przewiezie nawet dziewięć osób w pełnym komforcie. Nawet najkrótsza z wersji zaskakuje wielkością wnętrza. Długą listę korzyści zamyka szereg innowacyjnych cech, takich jak: przesuwane siedzenia, panoramiczny dach, automatycznie odsuwane drzwi oraz zestaw systemów bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense.

Dowiedz się więcej o naszych premierach

Samochody dostawcze Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Sprawdź ofertę przygotowaną przez Toyota Professional Sukces Toyoty na rynku aut użytkowych Sukces Toyoty na rynku aut użytkowych Dowiedz się więcej Hilux nowej generacji Hilux nowej generacji Salon Samochodowy w Genewie 2016 Samochody dostawcze Samochody dostawcze Polskie premiery Toyoty Polskie premiery Toyoty Targi Poznań Motor Show. PROACE CITY – liderem segmentu PROACE CITY – liderem segmentu Rośnie sprzedaż dostawczych modeli Toyoty Toyota Mirai z nowym rekordem Toyota Mirai z nowym rekordem 1003 km na jednym tankowaniu PROACE Platforma PROACE Platforma Poznaj nową zabudowę dostawczej Toyoty Fakty i mity na temat samochodów z napędem wodorowym Fakty i mity na temat samochodów z napędem wodorowym Zeroemisyjne auto na prąd Ruszyła przedsprzedaż Toyoty Mirai Ruszyła przedsprzedaż Toyoty Mirai Dowiedz się więcej o wodorowym sedanie Wodór jako paliwo doskonałe Wodór jako paliwo doskonałe Odkryj innowacyjną technologię Toyoty Technologia wodorowa Technologia wodorowa Poznaj modele koncepcyjne Toyoty